Yıllar içinde geliştirdiği dünya normları ve Türkiye tecrübelerine dayanan “tasarım yönetimi, proje yönetimi, uygulama yönetimi, servis tasarımı, müşteri ilişkileri” gibi süreçleri sayesinde müşterilerine her zaman sıkı rekabet koşullarında gerçek farklar yaratabilecek yenilikçi tasarım çözümleri üretiyor Haylaz Robot.

Haylaz Robot projelere bütünsel yaklaşımıyla farklılaşıyor.

Sadece şirketlerin kendilerini değil, şirketlerin müşterilerini düşünerek tasarım yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterileri “Tasarım Yönetimiyle” tanıştırıyor, tasarımı bir çıktı olmaktan çıkartıp projenin her alanına hakim bir sürece çeviriyoruz. Yenilikçi, akılcı, hedef odaklı çalışan bir tasarım şirketiyiz.

19 yıldır Garanti Bankası, Koç Zer, Alternatif Bank, Aksigorta, Hamam, Digiturk, Volkswagen Doğuş Finans, LC Waikiki, Adil Işık gibi kurumsal ve PayU, Wirecard, UnionPay International gibi çok uluslu firmalara destek veriyoruz. Bunun yanı sıra vizyonumuzun kesiştiği küçük şirket ve bağımsız projelerde de yer alıyoruz.

Bugün Haylaz Robot, 7 kişiden oluşan çekirdek ekibiyle yenilikçi, farklı ve başarı odaklı tasarım hizmetleri veriyor. Var olan ekibinin dışında, gerektiğinde hızlı, uzmanlaşmış ve verimli çözümler üretmek adına geniş ve güvenilir bir çözüm ortağı ağından da destek alıyor.

Ürün ve Hizmetler

Çalıştığımız müşterileri Büyük Kurumlar ve KOBİ’ler olarak 2 gruba ayırdık. Hizmetlerimizi de bu 2 grup için bugüne kadar yaptığımız çalışma ve ihtiyaçları analiz ederek ürünler halinde düzenledik.

Büyük kurumlardan gelen talepler genelde kurum içi departmanlara göre ayrışıyor. Bu nedenle verdiğimiz hizmetleri Satış&Pazarlama, İnsan Kaynakları, IT Departmanları ve Sunum Hizmeti başlıklarıyla grupladık.

KOBİ’ler ise tekil ürünlerle daha fazla ilgilendiği için Dijital Mecra ve Klasik Mecra başlıklarıyla grupladık.