İnsan Kaynakları departmanları! Kurum itibarı için aslında ne kadar değerli olduğunuzu biz biliyoruz…

Siz kaynaklarınızla, yani insanlarla ilgilenin, biz sizin için yepyeni iletişim araçları tasarlayalım, var olanları iyileştirelim. İsterseniz kendi kendinize kullanabileceğiniz şekilde teslim edelim, isterseniz biz destek verelim.

Çalışan Duyuruları

Çalışanlarınıza tebrik, duyuru, doğum günü, terfi, happy hour, etkinlik, işe başlama gibi konularda duyuru ve bilgilendirme yapabileceğiniz şablon tasarımlar.

Çalışan Kitleri

İşe başlama, terfi, oryantasyon kitlerinin kurum kültürünüzle uyumlu tasarım, uygulama ve gerekirse baskısı konularında çözümler.

Oryantasyon Uygulamaları

Oryantasyon süresini kısaltmak, etkisini artımak ve yeni çalışanı bir an önce kurum kültürüyle tanıştırmayı hedefleyen yol haritaları, departman ve yetkiye göre özelleştirilmiş eğitimler, kit ve kitapçıklar.

Intranet Uygulamaları

Operasyonel verimliliği artıran yazılım uygulamaları, kurum kültürünü yerleştiren iletişim ve görsel tasarımlarla intranetiniz çok farklı yerlere gelebilir.

İşe Alım Süreçleri

İşe alım ilanları, hedef bölgeler için afişler, hedef siteler için başvuru bannerları, sosyal medya uygulamaları, e-posta imzaları.

Eğitim ve Sunumlar

Çalışan eğitimleri için hızlı ve etkin sunum veya belgeler, kitapçıklar. Kurum kültürüyle uyumlu dozlarda eğlenceliden sıkıcı olmayana uzanan bir yelpazede interaktif eğitim videoları, uygulamaları.

Bu konuda en yoğun hizmet verdiğimiz müşterimiz Aksigorta’yı tanıyın.