Zer A.Ş. Koç Holding’e bağlı profesyonel satın alma hizmetleri sunan bir kurum. Koç Zer ile kurumsal sunum talepleri vesilesiyle çalışmaya başladık. Şirket içindeki 3 farklı iş birimi için 3 farklı sunum isteniyordu. Uzun ve kalabalık toplantıların sonunda şirketi daha yakından tanıdık.

Ve bu 3 birimin ortaklaşa kullanabilecekleri tek bir kurumsal sunum hazırladık.

Birimler sunum sırasında sunumda içinde yer alan linklere tıklayarak akışı tamamen özelleştirebiliyor, ayrıntı seviyesini sunumun amacına uygun olarak sunum sırasında belirleyebiliyor.

Böylece 3 farklı sunum yerine tek bir sunum üzerinden iletişim sürdürülebiliyor, en profesyonel müşteriyi dahi doyuracak ayrıntı sunumun içinde yer alıyor. Ama bu bilgi istenirse paylaşılabildiği için izleyicinin dikkati gereksiz ayrıntılarla dağılmıyor, sunumun süresi toplantının içeriğine göre farklılaşabiliyor.

Koç Zer - Kurumsal Sunum

Bu proje bugüne kadar hazırladığımız en interaktif sunum olma özelliğini de taşıyor ve Apple Keynote, Microsoft Powerpoint ve tabletlerde de oynatılabiliyor.

Sunum boyunca geliştirilen konseptin başarısı bize Koç Zer için bir de kurumsal tanıtım kiti hazırlama fırsatı yarattı. Katalog projesi de pek çok yenilikçi fikir içeriyor.

Koç Zer’i ziyaret edin: www.koczer.com