Zer A.Ş. Koç Holding’e bağlı profesyonel satın alma hizmetlerini merkezileştirmek amacıyla kurulmuş başarılı bir kurum. Koç Zer ile kurumsal sunumları vesilesiyle çalışmaya başladık. Şirket içindeki 3 farklı iş birimi için 3 farklı sunum isteniyordu. Uzun toplantıların sonunda şirketi yakından tanıdık ve bu 3 birimin ortaklaşa kullanabilecekleri tek bir sunum hazırladık.

Sunumun başarısı bize Koç Zer için bir de kurumsal katalog tasarlama fırsatı verdi.

Burada başlıca zorluk sunumun birimlerin verdikleri karmaşık hizmetlere getirdiği interaktif açıklama çözümlerini basılı ortama taşımaktaydı.

Bu zorluğu yaratıcı çözümler ile aştık. Her bir birim için ayrı ayrı 4 kitapçık tasarladık. Kitapçıkların içinde asetata baskı yöntemiye animasyon etkisi veren sayfalardan, 50 x 70 cm.lik açılan posterlere, yıllar içinde gerçekleştirilen hedefleri gösteren interaktif çarklı sayfalardan, teklif tutuculara kadar pek çok özellik tasarlandı. Kit şık bir kutunun içinde müşteri görüşmelerine götürülüyor. Gidilen müşterinin özelliklerine göre kutunun içine hangi kitapçıkların ekleneceğine toplantı öncesi karar veriliyor. Kutuya ayrıca küçük promosyon hediyeleri de eklenebiliyor.

Koç Zer Kurumsal Kit

Koç Zer’i ziyaret edin: www.koczer.com