Bir Naspers iştiraki olan PayU Türkiye, sanal POS çözümlerinde Türkiye’nin en büyük ödeme kuruluşu. Dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak 250’den fazla ödeme metodu sunuyor. Asya, Avrupa, Latin Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da aktif olarak çalışıyor ve 2011 yılından bu yana uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimi Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor. Türkiye’de 10.000’dan fazla işletmenin iş ortağı olmayı hedefliyor.

PayU Türkiye ile 2018 Nisan ayından beri çalışıyoruz ve sosyal medya banner’ları dahil olmak üzere tüm dijital görsellerini biz hazırlıyoruz. Sosyal medya görselleri PayU Türkiye ve Güney Afrika için StartupU, Marketplace gibi ürünler ve blog, Let’s Talk etkinlikleri için hazırlanıyor. Aynı zamanda web sitesi hero görselleri, ana newsletter görselleri ve infografikler de hazırlıyoruz.

payu sosyal medya

Update: PayU ile çalışmalarımızı 1 yıllık verimli bir birlikteliğin ardından yönetim değişikliği nedeniyle 2019 yılı içinde sona erdirdik.

Naspers’ı tanıyın. PayU Türkiye’yi ziyaret edin.